הסיפור שלנו

בית בורדו ישראל הוקם כגוף המספק שירותי שינוע, הפקה, ותפעול ליקבים בישראל. במהלך השנים נתנו שירות מלא למאות יקבים מהשורה הראשונה וצברנו ידע רב בכל תחום העסקים, השיווק, המכירות, התפעול והשירותים המשלימים.

היום אנחנו שמחים להגיש את הניסיון שצברנו לככל העסקים בישראל.

2006\01\5 - הקמה

בורדו ישראל הוקמה מתוך זיהוי ואקום בענף היין של הקמת ארגון גג המאגד בתוכו את סך כל השירותים עבור כל גורם בענף מבחינה עסקית ומענה על כל צורך למעט ייצור. השירות הראשון ממנו החברה התחילה היה מטעימי יין מקצועיים. בכך סיפקנו לכל אורך שנות פעילות החברה שירותי מטעימי יין על ידי ביצוע של יותר מ 200,000 אלף שעות הטעמה ויותר מ 1800 עובדים שהוכשרו על ידינו באלפי נקודות מכירה ועל פי שיטות שנחקרו ונלמדו לאורך השנים. הקמת החברה נעשתה לאחר סיום כתיבת מחקר עבור אחד היקבים הגדולים בארץ ובתוך כך התחלנו לממש את חזוננו לקידום ענף היין בישראל.

בזמן ההוא הקמת אתר מקצועי בעל ריבוי תכנים לא הייתה דבר שכיח כמו היום וזוהה הצורך להקמת אתר מרכז של כלל ענף היין אשר נתן מענה לכלל נקודות המכירה, כלל היקבים בארץ, כל היינות שהיו קיימים בארץ וכל מרכזי המבקרים תוך הטמעת מנוע של התאמת כל יין למנת אוכל וחיבור כלל הקהלים ליקב וליין שמתאים להם רק ברמה אינפורמטיבית. הפרויקט נחל הצלחה רבה וכ 80% מהגורמים בענף בקירוב נטלו בו חלק. 

2008 - הקמת אתר מרכז היין הישראלי

2010 - כניסה לקמעונאות ומסחר

בשנה זו בעצם החלה תפנית בגישה שלנו והתחלנו ללכת לרוחב עם כניסה של החברה להקמת חנות יין קטנה ומקצועית אך ורק ליין ברעננה. החנות היוותה נקודת ציון בחייה של בורדו ישראל ומשם החלו מגמות שונות להירקם אשר לימים יבואו ייקחו את החברה למנעדים רבים מאוד של פעילויות שיווק, קידום מכירות ומענה לצרכים של גורמים רבים בשוק היין. 

כחלק מהלמידה של הפעילות הקמעונאית נפלה בחלקנו הזכות ופנתה אלינו חברה טובה שביקשה מענה לפעילות קד"מ שעשתה דאז בקניון איילון בדמות בר יין. ביצענו עבורה בשמחה במטרה ליהנות ולהמשיך הלאה. הפעילות הייתה כל כך מוצלחת שהחלה להירקם הקמה של פעילות מחלקות KDM ו EVENTS ובכך נכנסו להטמעת יין בכלל בפעילות רחבת היקף בקניונים בארץ בפורמט של דוכני יין, פופ אפ יין, פסטיבלי יין, בר יין, סדנאות יין בקניונים ועוד. בתוך זאת נתבקשנו לבצע העתקת מודלים לחו"ל ובמרוצת השנים בעצם ביצענו בכל שבוע עשרות רבות של פעילויות יין מגוונות ברחבי הארץ 

2013 - הטמעת יין בקניונים

2013 - הקמת פעילות הלוגיסטיקה, DROPIM

כחלק מהתרחבות החברה וכמענה לשירותים של כח אדם וקידום מכירות מצאנו את עצמנו מספקים מענה לצורך זעיר של כמה לקוחות לספק עבורם שירותי שינוע לנקודות בהם בוצעה פעילות קידום מכירה ו\או אירוע וכו'. מהר מאוד זיהינו את הצורך והפוטנציאל ושכרנו מחסן של לקוחה שלנו בכפר טרומן שביצענו לה שירותי שינוע, תוך 3 חודשים עברנו למחסן במודיעין של לקוח נוסף ומאז ועד היום DROPIM  מהווה חברה מס' 2 בגודלה בענף לשירותי שינוע פרמיום מתוך מרלו"ג יין חדיש, מקורר ובעל רישיון להפצת מזון ומספקת שירותים לכ 1200 נקודות מכירה בחודש ולאלפי לקוחות פרטיים.

כחלק מפעילות הקניונים, שירותי כח האדם, מחלקת DROPIM והפעילות הקמעונאית בעצם הבנו שיש באמתחתנו את סט הכלים האולטימטיבי להיכנס לפעילות רחבת היקף של אירועי יין המוניים. בכך בעצם התחלנו מסע של פסטיבלי יין בכל רחבי הארץ בשיתוף פעולה עם יזמים וברי סמכא מהענף ומחוצה לו, מפיקים, ענף האירועים בכלל וכמובן כמובן היקבים בפרט ובמרוצת השנים ביצענו למעלה מ 100 פסטיבלי יין עם עיריות, גופים גדולים ושיתופי פעולה נרחבים  

2014 - כניסה לאירועים ופסטיבלי יין

2016 - שנת הרחבה ושנת למידה דרמטית

בשנה זו בורדו ישראל גדלה בצורה משמעותית בכל פרמטר אפשרי. בשירותים, בכמות הלקוחות וביכולת ההשפעה שלה בענף. חרטנו על דגלנו חדשנות ועמדנו מאחורי זה ועם הגדילה באו הכאבים. התמנפנו לעייפה, נטלנו אשראים כבדים על מנת להמשיך השקעות אך לא ביססנו את יציבות הניהול, את הירידה לפרטים בתמחור ואת כלל התמונה ביחס לגודל ולצרכים ושנה זו הפכה להיות סופר מאתגרת ומלמדת אשר הביאה איתה קיתונות של למידה, התמודדות, חדות ובחינות מחדש ורארגון. לעולם לא עצרנו לרגע לתת שירות ובכל התמודדות איתה התמודדנו קשה ככל שהיתה השירות שנתנו לא רק שלא נפגע אלא השתפר למרות האתגרים הכלכליים הבאמת מורכבים מנשוא. יעידו לקוחותינו. 

במהלך כל שנת 2018 הקדשנו את עצמנו לבצע סדר בכל פרמטר. ביצענו רארגון במלאי, מיקדנו פעילויות, איחדנו מחלקות ועוד אך בעיקר מבלי לדעת הכנו את התשתית לחיבור שיבוא בסוף השנה ויוביל את החברה להתקדמות המשמעותית והחשובה שקרתה בסוף השנה הזו – מיזוג החברה עם שני השותפים היקרים שלי לכדי חברה חזקה יותר, לומדת יותר, בריאה יותר ובעיקר שמחה יותר. 

2018 - שנת הייצוב והסדר

2019\2020 - שקט לומדים

את הזמן הזה זכיתי להקדיש רובו ככולו ללמידה, מחקר ופיתוח על מנת להביא הבשורה הנ"ל אליכם היום עם בית בורדו ישראל  כל זאת תוך המשכיות העמקה בשירותים וצמיחה. בזמן הזה חקרנו לא רק את שוק היין אלא את העולם העסקי ככלל וכיום 2020 , קורונה טיים , כן דווקא עכשיו אנו משיקים את בית בורדו ישראל – ארגון שהוא הבית לעסקים כאשר  בתוכו יושבים כלל הפעילויות שביצענו במהלך השנים והפכו לחברות / מרכזי רווח בפני עצמם ואת יזמויות חדשות ומנוהלים בשיטת מנכ"לים. הארגון החדש אותו אנו משיקים ערב תשפ"א – 2021 על כולם לטובה.

מכאן מבטנו נשוא תמיד קדימה
במטרה להביא אליכם את כל הטוב הזה.
לכל מי שיחפוץ.